Menteşeli Kapılar

İzopanel’in en iddalı olduğu ürünlerinden biri olan menteşeli soğuk oda ve depo kapıları, net geçiş eni maksimum 100 cm’e kadar istenilen ende standart olarak üretilir. Kasa ve kanat kalınlığı, kullanılan panel kalınlığı ile aynıdır. Yüzeyler, panel yüzeyleriyle aynı veya isteğe göre opsiyonel yüzey seçeneklerinde üretilmektedir.

Gıda tüzüğüne uygun, conta ile bakteri üretmeyen sızdırmazlık sağlanır. Kullanım yerine göre lastik süpürgeli veya eşikli olarak üretilir. Kasa birleşim detayı duvar panelleriyle aynı tipte, panele montajlı yada duvara montajlı olarak yapılmaktadır. Tüm kilit ve menteşe aksamları ithaldir. Menteşeler yükselen tiptir.

Acil çıkış kolu, kapının dışarıdan kilitli olduğu konumda içeriden açılmasını sağlar. Donmuş muhafaza odası kapılarında, kapı kasaında alüminyum kanal içerisinde 25 watt/m rezistans kablosu kullanılmıştır.

Alüminyum kanal üzerinde özel olarak dizayn edilmiş kapağın sökülmesi, rezistans kablosunun daha sonra değiştilmesine olanak sağlar. Enerji beslemesi 220 volt’dur